Sosyal Medya Ekibi 

Kullandığımız Instagram, Twitter, Youtube, LinkedIn, Tiktok platformları üzerinden düzenli paylaşımları ile kulübümüzün sosyal medya üzerinden duyurularını yapmak ve görünürlüğümüzü arttırmak için çalışan ekibimiz.

Kreatif Ekip


Sosyal medya üzerindeki gönderilerimizde, Youtube, LinkedIn gibi platformlarda takipçilerimizin daha çok görmek isteyeceği içerikler için çalışan ekibimiz.

Tasarım Ekibi


Duyuru yaptığımız platformlarda ve okulumuzda kullandığımız afiş, gönderi ve hikaye gibi görsel tasarımlarımız ile ilgilenen ekibimiz.  
Etkinlik Organizasyon Ekibi

Gerçekleştirdiğimiz etkinliklerin düzenlenmesi, konuşmacılarla iletişim, moderatörlük ve etkinlik düzeninden sorumlu olan ekibimiz.

Duyuru ve İletişim Ekibi


Etkinliklerimizin duyurusunu yapan, değerli katılımcılarımız ile iletişimimizi sağlayan, diğer okul kulüpleri ile aramızdaki köprüyü kuran ekibimiz.

Teknik Ekip 


Etkinliklerimizi devam ettirdiğimiz Zoom, Youtube, Discord platformlarında etkinliklerimizi yöneten ve devam ettiren ekibimiz.

Sekreterlik Ekibi 

Kulüp içi raporların tutulması ve arşivlenmesinde görevli olan ekibimiz.

Alt Topluluklar Ekibi

Kulübün akademik yönünün dışında aktif üyelerimizin sosyalleşebileceği ve kendilerini geliştirebilecekleri etkinlikler düzenleyen ekibimiz.


Mali İşler Ekibi

Kulüp içi bütçenin oluşturulması ve takibi ile uğraşan, etkinliklerimiz için bize sponsor bulan ve sponsorlarımız ile iletişime geçen ekibimiz.

İstanbul Üniversitesi Matematik Kulübü © 2022 Tüm hakları saklıdır.